Dla zwiedzających

/Dla zwiedzających
Dla zwiedzających2019-02-10T13:01:00+00:00

Jedyne takie targi w regionie

Planujesz zakup lub remont domu? szukasz ciekawych pomysłów? nie wiesz jak urządzić wnętrze?

A może interesuje cię rozbudowa ogrodu?

Jeśli tak, to w przedostatni weekend maja koniecznie odwiedź halę Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie! Właśnie wtedy odbędą się tam Targi Wnętrz – Home Interiors – połączone z Festiwalem Ogrodów. To pierwsze takie wydarzenie w Zagłębiu Miedziowym!

Producenci, dystrybutorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, projektanci wnętrz i ogrodów – łącznie ponad 70 firm z branży w jednym miejscu.

Wizyta na targach sprawi, że będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz, obejrzysz wyroby producentów i zapoznasz się z ich ofertą i skorzystasz z praktycznych porad architektów. Zakupisz rośliny i dekoracje w atrakcyjnych cenach, które zostaną obniżone przez wystawców specjalnie dla zwiedzających Targi Wnętrz.

HARMONOGRAM TARGÓW

Goście specjalni

Gościem specjalnym i jednocześnie prowadzącym targi będzie Dominik Strzelec – znany z programów telewizyjnych „Usterka” i „Odlotowy Ogród”, który będzie dzielił się swoją wiedzą z gośćmi targów.

Konkursy z nagrodami

Podczas targów nie zabraknie też mnóstwa atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla całych rodzin. Przewidziane są m.in. Warsztaty i pokazy dla najmłodszych, zorganizowane zabawy, DARMOWE dmuchańce, popcorn oraz animacje,  konkursy z nagrodami o wartości ponad 30 tys. złotych! , 

 

Spędź rodzinnie weekend z nami na hali RCS w Lubinie !

ZOBACZ WIĘCEJ

Miejsce przyjazne dzieciom

Dzieci będą mogły poszaleć na trampolinach lub pomajsterkować, a dorośli uczestniczyć w darmowych warsztaty z feng shui czy dekoracji mebli i wnętrz. W programie przewidziane są też prelekcje i prezentacje, dzięki którym otrzymasz solidną porcją wiedzy na temat budownictwa, dekorowania, wnętrz i ogrodów.